• 791 293 993
  • biuro@auto-strefa.net

Serwis Klimatyzacji

Układ klimatyzacji to standard wyposażenia pojazdu w dzisiejszych czasach. Wymaga ona jednak częstej regulacji i konserwacji. Nie serwisowana klimatyzacja może przyczynić się do rozwoju dużej ilości bakterii oraz grzybów. Należy również pamiętać o uzupełnianiu czynnika i wymianie oleju w układzie klimatyzacji. Specjaliści naszego serwisu profesjonalnie przeprowadzą serwisowanie klimatyzacji dzięki temu komfort w samochodzie zawsze będzie odpowiedni bez względu czy to będzie zima czy tez lato.

CENY

Serwis klimatyzacji od 60zł netto
Ozonowanie od 25zł netto
Dezynfekcja chemiczna od 300zł netto

POPULARNE PYTANIA

  • Jak często powinienem serwisować układ klimatyzacji?

    W celu wysokiej sprawności oraz żywotności układu, serwis klimatyzacji powinien być dokonywany raz do roku najpóźniej co 2 lata. Nawet przy całkowicie sprawnym układzie średnio rocznie ubywa ok 15% czynnika chłodniczego. Co więcej wystarczy mała ilość wilgoci, która może spowodować poważne uszkodzenia kompresora klimatyzacji.

  • Jak często powinienem odgrzybiać układ klimatyzacji?

    Duża ilość wilgoci na parowniku to idealne miejsce dla rozwoju bakterii oraz grzybów dlatego chcąc utrzymać czyste powietrze wewnątrz pojazdu powinniśmy czyścic ten układ w miarę możliwości jak najczęściej, a na pewno raz do roku.

Zostaw komentarz

© Copyright 2016 eFOTOGRAFIA