• 791 293 993
  • biuro@auto-strefa.net

Naprawa elektroniki

Zaświeciła Ci się kontrolka? Masz problem z elektroniką w samochodzie ? Dobrze trafiłeś- możesz polegać na naszych fachowcach, którzy szybko zlokalizują i rozwiążą problem.

Wzrastająca ilość elektroniki i systemów pokładowych sprawia, że naprawa samochodu jest coraz bardziej skomplikowana. W związku z tym serwisowanie układów elektronicznych staje się bardziej skomplikowana niż wymiana żarówki czy też przepalonego bezpiecznika. Podzespoły elektroniczne nie tylko komunikują się ze sobą, ale i często nie mogą funkcjonować bez siebie. Dlatego awaria jednego czujnika może uniemożliwić pracę całego systemu. Ekspercka wiedza sięga od systemów zarządzania pracą akumulatora, przez elektronicznie sterowane układy wtryskowe, aż po systemy asystenckie wspomagające jazdę.

Wraz z rozwojem i doskonaleniem układów elektronicznych w samochodach, specjalizacja firmy objęła naprawę i diagnostykę:

systemów sterowania wtryskiem paliwa silników benzynowych
systemów sterowania silnikami wysokoprężnymi
systemów ABS, ESP
systemów sterowania klimatyzacją oraz wentylacją
magistral komunikacyjnych pojazdów m.in. CAN
Posiadając duże doświadczenie, bogatą dokumentację, dobrze wyposażony warsztat w testery fabryczne oraz opracowane w naszej firmie własne przyrządy jesteśmy w stanie dokonać naprawy samochodów osobowych praktycznie wszystkich marek, zarówno europejskich, azjatyckich jak i amerykańskich.

Zostaw komentarz

© Copyright 2016 eFOTOGRAFIA