• 791 293 993
 • biuro@auto-strefa.net

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu samochodów, a nasz profesjonalizm i rzetelność w ciągu tych lat doceniło wielu klientów indywidualnych oraz wiele firm z Jasła i okolic. Dajemy gwarancje na wysoką jakość wykonania naszych usług. Wykonujemy naprawy samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Nasi stali klienci dodatkowo otrzymują specjalną Karte Rabatową. Prowadzimy kartotekę napraw każdego samochodu oraz niezależnie od zleconej naprawy sprawdzamy stan techniczny pozostałych podzespołów, szczególnie dotyczących bezpieczeństwa. Stosujemy części zamienne renomowanych producentów i na życzenie klienta ich zamienniki. Mamy duże doświadczenie w obsłudze firm flotowych samochodów osobowych i dostawczych. Udzielamy atrakcyjnych upustów cenowych, a naprawy wykonujemy po akceptacji kosztorysu przez przedstawiciela firmy.

W czym się specjalizujemy?

 • Automatyczne skrzynie biegów
 • Elektronika samochodowa

 • Klimatyzacja samochodowa

 • hamulce samochodowe
 • Wymiana oleju i płynów w samochodzie

%
SATYSFAKCJA KLIENTÓW
SAMOCHODÓW NAPRAWIANYCH MIESIĘCZNIE
STANOWISKA NAPRAWY
ODKRĘCONYCH ŚRUBEK
 • "Polecam . Naprawdę dobry serwis samochodowy . Zawsze oddaję tam swoje auto . Szybka i miła obsługa , przystępne ceny . Polecam najlepsza strefa motyzacji w Jaśle"

  Francuz
  Honda civic type r
 • "Cóż mogę napisać, pojechałem z moim stilo do ASO Fiat z usterką dziwnego wk*rwiającego dzwięku pod maską, wymienili mi rozrząd, sprzęgło i jeszcze jakieś inne części za które zapłaciłem 2100zł. Niestety nie potrzebnie, gdyż nie rozwiązało to mojego problemu. Oddałem autko do AutoStrefy i po kilku godzinach znaleźli usterkę i pokazali na własne oczy. Autko śmiga i nie brzęczy. Polecam ten zakład Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam ;)"

  Pablo
 • "Swój samochód oddawałem do Auto Strefy już parę razy i za każdym naprawa została wykonana na bardzo wysokim poziomie. Załoga bardzo kompetentna, jeśli tylko znaleziono jakąś usterkę oprócz tej, którą zgłaszałem, natychmiast był telefon od szefa z informacją: "to i to jest nie tak - co z tym robimy?". "

  ROBERT
  Honda Civic

DLACZEGO MY

Pomożemy Ci od wymiany oleju do wymiany silnika.

Specjalistyczne wyposażenie i informacja techniczna

Idąc za tempem technologicznym oraz rozwijającym się rynkiem motoryzacyjnym stale poszerzamy nasze zaplecze warsztatowe. To w nowoczesne testery diagnostyczne, to w specjalistyczne narzędzia aż po nowoczesne urządzenia ułatwiające a zarazem przyspieszające prace naszego personelu.

Gwarancja

2 lata- to okres w którym jesteście państwo objęci nasza gwarancja. W zakresie ochrony gwarancyjnej podlegają wszystkie części oraz usługi wykonane w naszym serwisie. Dwuletnia gwarancja obejmuje jedynie klientów detalicznych.

Gwarancja

Naszym najważniejszy atutem są pracownicy. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić jak najlepsze warunki zatrudnienia oraz pomagamy w rozwoju kwalifikacji naszego personelu. Dzięki temu zapewniamy korzyść klientom w postaci usług realizowanych na wysokim poziomie.

Materiały do pobrania

© Copyright 2016 eFOTOGRAFIA