• 791 293 993
  • biuro@auto-strefa.net

Przeglądy nowych samochodów w okresie gwarancji

Dzisiaj klient posiadający świeżo zakupiony samochód ma wybór. Dzięki współczesnemu prawu  (tzw. regulacje GVO/ MV BER) klient decyduje w jakim serwisie dokona przeglądu auta czy ma być to Autoryzowana Stacja Obsługi czy też niezależny serwis.

Nasz serwis jest przygotowany do obsługi aut swoich klientów w okresie gwarancyjnym w taki sposób, aby klient nie utracił gwarancji na cały pojazd. Dzięki dostępowi do informacji technicznej takich jak Bosch ESI[tronic] Workshop lub AutoData  jesteśmy w stanie zgodnie z zaleceniami producenta samochodu wykonać naprawy bieżące oraz eksploatacyjne. Nie przepłacaj w autoryzowanych stacjach. Przyjedź do nas ! Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie, potrzebne części zgodne z MVBER, uzyskasz wpis do książki serwisowej, zaoszczędzisz pieniądze.

POPULARNE PYTANIA

  • Jakie są różnice pomiędzy przeglądem w Autoryzowanej Stacji a waszym serwisem?

    Główną zaletą przeglądu w naszym serwisie jest cena, która może nawet różnic się do 70% taniej niżeli w ASO nie tracąc zupełnie na jakości.

  • Czy jeżeli w trakcie gwarancji pojazdu nastąpi usterka któregoś z podzespołów to zostanie ona wymieniona nieodpłatnie w waszym serwisie ?

    Niestety nie. Nie będąc autoryzowanym serwisem nie możemy nieodpłatnie wymienić lub wykonać usługi. Możemy jedynie zweryfikować usterkę i skierować pojazd do ASO w celu naprawy.

  • Jeśli w okresie gwarancji zużyją mi się klocki hamulcowe to czy mogę je u Was wymienić? Jeśli tak to czy zamontowane nowe klocki muszą być oryginalne?

    Tak, oczywiście. Dobierzemy dla was odpowiednie klocki spełniające jakość oryginału (MVBER) lecz nie musza być to stricte oryginalne, które bardzo często są kilkukrotnie droższe.

Zostaw komentarz

© Copyright 2016 eFOTOGRAFIA